אודותינו צילומי חן

"צילומי חן" היא מעבדת צילום והדפסת תמונות אשר הוקמה בשנת 1983 ומעל 35 שנה עוסקת בצורה מקצועית בהדפסת תמונות ואלבומים בציוד המתקדם ביותר, תוך הקפדה על איכות ושירות.
בין לקוחותינו מיטב הצלמים והמעצבים בארץ הנהנים משרותי מעבדה מתקדמים ומקצועיים. מאז החלה את פעילותה, "צילומי חן" חרטה על דיגלה את סמל האיכות והמצוינות. לראייה, סקר ממון של ידיעות אחרונות מלפני מספר שנים, אימת זאת בבדיקת פתע והעניק למעבדה את הציון 9.5 התוצאה הטובה ביותר !
בין שרותי המעבדה - הדפסת תמונות ואלבומים דיגיטליים, סריקת וחידוש תמונות ישנות. הדפסה על בדי קנבס במגוון גדלים. הדפסת תמונות שלכם על מבחר מוצרים (חולצות, ספלים, אבן, זכוכית, עץ ועוד) בהדפסת סובלימציה – הַאֲצָלָה, באמצעות לחץ וחום גבוה המאפשר הטמעה של התמונה הסופית בתוך החומר, כך שאינו דוהה או מתקלף ובעל עמידות גבוהה. כך ניתן לקבל מגוון מתנות מרשימות הנשארות לזמן רב.
בנוסף על הדפסת התמונות, ניתן לרכוש בחנות אלבומים מסוגים שונים, מסגרות בגדלים רבים, מגוון פריטי ציוד משרדי לבית, בית הספר והמשרד, צעצועים ומתנות לכל הגילים.


טכנולוגיה וציוד:

תמונות הפוטו שלנו מודפסות במערכת Noritsu QSS-3701 הפועלת בשיטות מהמתקדמות בעולם. המערכת מכוילת באופן תדיר, לקבלת התמונות באיכות המקסימלית על נייר Kodak.


המדפסת שלנו המיועדת ליצור תמונות הקנבס Epson-6000 מדפיסה ברזולוציה של עד 2880 תוך שימוש במערכת צבע פיגמנט UltraCrome HD 8 המספקת סקלת צבע רחבה במיוחד עם צפיפות שחור מעולה.   בד הקנבס שלנו מאפשר ספיגת צבע מעולה ואיכות מקסימלית, המחזיקה מעמד זמן רב, הצבעים אינם דוהים ואיכות התמונה נשמרת.  הדפסת תמונה על קנבס באיכות הדפסה גבוהה כל כך, שומרת על דיוק ומבליטה גם את הפרטים הקטנים וכך הופכים כל תמונה שלכם ליצירת אומנות.


מכונת הצילום הדיגיטלית שלנו -  Minolta לנייר רגיל , מאפשרת הדפסה וצילום בצבע או בשחור בגדלי נייר של A4 עד A3 על נייר איכותי 80 גרם. ניתן לבצע סריקות איכותיות (600 Dpi) בצבע או שחור, לקבצים של תמונות JPG או לקבצים של מסמכי PDF ולקבל אותם לאימייל או על Disk on Key. אנו מקטנים/מגדילים מסמכים בהתאם לדרישות הלקוח ויכולים להדפיס/להעתיק על שני הצדדים של הדף. ניתן באמצעותנו לקבל ולשלוח פקסים בארץ ולחו"ל.


תמונות הדרכון/פספורט שאנו מכינים מודפסות במכונת HiTi המופעלת ב Dye Diffusion Thermal Transfer - העברת צבעי התמונה בשיטת פיזור טרמית המאפשרת הדפסה מידית צבעונית של התמונות באיכות מקסימלית על נייר המתאים לנתוני התקנים של תמונות פספורט.

פגוש את הצוות