הדפסת תמונות על עץ בתל אביב


 עוד משנת 1983 אנו ב- "צילומי חן" מתמחים בביצוע הדפסות על פני מגוון רחב של חומרים, ותמיד מקפידים להחזיק במיטב הציוד והטכנולוגיות בענף. לקוחותינו יודעים היטב כי הזמנה מאיתנו משמעה שיקבלו שירות אדיב, מקצועי ויעיל, והכי חשוב – תוצאות מושלמות. דברים אלו נכונים גם לגבי הדפסת תמונות על עץ בתל אביב, כאשר ניתן להדפיס על בלוקים בגדלים שונים וגם על פאזל יוצא דופן, מרהיב ומלהיב.


 תוצאות מרשימות במיוחד


 את ההדפסות על גבי עץ אנו מבצעים בשיטת הסובלימציה, שנקראת בעברית האצלה. שיטה זו מבוססת על הפעלת חום ולחץ גבוה המובילים להטמעה חזקה ואיכותית של התמונה בתוך העץ, כך שהצבע לא יתקלף או ידהה לאורך תקופה ממושכת מאוד. שיטה זו, ביחד עם הידע והכישורים של הצוות בצילומי חן, מובילים לתמונות מרהיבות ביופיין אשר מהוות תוספת נהדרת לבית ולמשרד, או מתנה נהדרת לאדם שאתם מוקירים ואוהבים. בנוסף לכך, עץ הוא חומר גלם טבעי שמוסיף את הנגיעה המיוחדת שלו, ולכן ישתלב היטב בכל מקום – החל בסלון ועד לחדר השינה. גם ניתן לעצבו בצורות ובגדלים שונים, ולמעשה להדפיס עליו כל תמונה, כיתוב, סמל, איור, לוגו ברכה או משפט שאתם רוצים. התוצאה היא ממש יצירת אומנות קטנה שתתקבל בברכה על ידי כל אחד – סבא וסבתא, אבא ואמא, בן הזוג, חבר קרוב, קולגה לעבודה או הבוס, מפקד בצבא וכן הלאה.


 הדפסות על בלוקים ופאזל


 הדפסת תמונות על עץ בתל אביב יכולות להתבצע כאמור על גבי בלוקים. במקרה זה, אתם בוחרים את גודל הבלוק שמתחיל ב – 10 על 10 ס"מ ומגיע עד 20 על 30 ס"מ, וכמובן גם בוחרים את הצבע והמיקום של התמונה שלכם. אגב, אם אין לכם תמונה משלכם תוכלו לבחור מתוך המאגר העשיר שלנו. תהליך העיצוב העצמאי הינו קל, מהיר ופשוט, בלי צורך בידע מוקדם, אך מאפשר לכם לתת ביטוי חופשי ליצירתיות שלכם.


 אפשרות נוספת היא להדפיס על פאזל מעץ בציפוי פוליאסטר, שאותו חתכנו מראש לעשרים חלקים. גם כאן, תוכלו לבצע את כל תהליך הבחירה והעיצוב בעצמכם, והתוצאה תהיה יצירה ייחודית, מקורית ומלהיבה. יחד עם זאת, אם בכל שלב תרצו עזרה או הכוונה מאיתנו, נשמח לעמוד לרשותכם ולסייע בהשלמת התהליך.


 לפרטים נוספים, הנכם מוזמנים לפנות אל צילומי חן בטלפון 03-6427793.