הדפסת תמונות על קנבס ברמת גן


 מחפשים כתובת רצינית ואמינה עבור הדפסת תמונות על קנבס ברמת גן? מעוניינים לשדרג את הסלון, חדר השינה, חדר הילדים או המשרד עם יצירות אומנות פרי עיצובכם? אם כן, במעבדת הצילום "צילומי חן" תקבלו מענה איכותי ביותר מידי אנשי מקצוע מיומנים, המקפידים הקפדה יתרה על איכות וחדות התמונות, על הגימור המושלם ועל מתן שירות לבבי ומסור. כל זאת, ביחד עם הציוד, החומרים והטכנולוגיות המתקדמים ביותר בתחום, מובילים לתוצאות מרהיבות ביופיין ולשביעות רצון מלאה של לקוחותינו.


 למה על קנבס?


 גם בעבר שימש הקנבס עבור תמונות, רק שהיו אלו תמונות מצוירות שנתלו בבתי מלכים ואצילים. אכן, עקב מחירו הגבוה של הבית האיכותי הוא לא היה נגיש לציבור הרחב, אך התמונה השתנתה עם התקדמות שיטות ההדפסה. הטכנולוגיות של המאה העשרים הפכו את ההדפסות על קנבס להרבה יותר פשוטות, זולות ומהירות, עד לימים אלו בהם כל לקוח שלנו יכול לקבל ואף לעצב לעצבו הדפסת קנבס יפהפייה במחיר המתאים לכל כיס. יחד עם זאת, מה שנשמר הוא כמובן איכותו הגבוהה של בד הקנבס, ההופך כל תמונה ליצירת אומנות. זהו בד המקנה משטח אחיד ומצוין עבור מסגור, עם ספיגת צבע אופטימאלית וחדות נהדרת של הפרטים הקטנים, המחזיקה לאורך תקופה ארכה מבלי שהצבעים ידהו או שהתמונה תאבד מאיכותה.


 בין היתר, תוכלו להעלות אל האתר שלנו תמונות מהפייסבוק, מהמחשב או מהאינסטגרם, וגם לבחור תמונות ואלמנטים מתוך המאגר שלנו. אנו נבצע את ההדפסה עם מדפסת ייעודית, דגם 6000 של Epson, בעלת רזולוציה גבוהה במיוחד וצבע פיגמנט ידידותי לסביבה בסקאלת גוונים נרחבת מאוד. לאחר מכן נמתח את הבד בעבודת יד על פרופיל אורן במסגרת שאינה נראית לעין, כלומר ללא מסגרת חיצונית, כאשר ניתן לבחור בין דפנות עיטוף לבנות לבין המשך התמונה גם על דפנות הבד.


 למי מתאימה הדפסה על קנבס?


קודם כל, הדפסת תמונות על קנבס ברמת גן אינה מצריכה שום רקע, ידע או ניסיון קודם מהצד שלכם. כאמור, אתם רק צריכים לבחור בתמונה והמערכת שלנו אפילו תדע לתת חיזוי של איכות התוצר המוגמר בהתאם לאיכות התמונה שהעליתם. לכן ההדפסה מתאימה למעשה לכל מי שמעוניין לראות בביתו את יצירותיו האישיות, אשר יקבלו נופח אומנותי מרשים. לדוגמא, תוכלו להדפיס תמונות של נופים שצילמתם במהלך חופשה או טיול, תמונות של היקרים ללבכם שצולמו באירוע משפחתי, וכדומה. גם ניתן להעניק תמונת קנבס במתנה לחברים קרובים, לבני משפחה או לבן הזוג. זוהי מתנה המעידה על מחשבה, השקעה ומסר אישי, אשר תחזק את זיכרון והוקרת הקשר לתקופה ארוכה.


 לפרטים נוספים, הנכם מוזמנים לפנות אל צילומי חן בטלפון 03-6427793.