הדפסה על קאפה בתל אביב


 מעוניינים לבצע הדפסה על קאפה בתל אביב? אם כן, כדאי שתכירו את "צילומי חן" מעבדת צילום וותיקה ומתקדמת אשר זוכה לשבחים והמלצות בזכות שירות מצוין ותוצאות מעולות. אנו מדפיסים עם מיטב הציוד והטכנולוגיות על גבי מגוון חומרים, מספלים וכריות ועד לקאפה. אכן, לאורך השנים זכו הדפסות על קאפה לפופולאריות גבוהה בזכות הנראות המרהיבה של התמונות, האפשרויות המגוונות לעיצובים ולעומת זאת המחיר האטרקטיבי שמתאים לכל כיס.


 מה זה בכלל קאפה?


 כאשר מדברים על הדפסה על קאפה בתל אביב או בכל מקום האחר, הכוונה היא למעשה שההדפסה נעשית על גבי נייר פוטו. לצורך ההדפסה אנו נעזרים במערכת Noritsu QSS-3701 שהיא מהמתקדמות בעולם ומאופיינת בדיוק רב מאוד לקבל איכות אופטימאלית על נייר של קודאק. לאחר מכן, את ההדפסות המוכנות אנו מדביקים לפי המידה הנחוצה ובגימור מושלם על לוחות קאפה, העשויים מפוליאוריתן מוקצף דחוס. ללוחות יש שני צדדים, כאשר על האחד ישנו דבר שאליו מצמידים בחוזקה את התמונה, מה שמוביל לגימור מצוין נטול קמטים וחלק לגמרי, ולתוצאה יוקרתית במיוחד.


 מדובר בלוחות לבנים בעובי עשרה מ"מ ובמשקל קל במיוחד, דבר שהופך אותם אידיאליים לתליה פשוטה על גבי כל סוג של קיר. בנוסף, אלו בלוחות עמידים כך שהתמונות שלכם ישמרו על מראן הטוב לאורך זמן רב, אולם חשוב להדגיש כי מדובר במוצר המיועד לצרכי פנים, והוא אכן ייפגע אם יעמוד במקום חשוף לפגעי מזג האוויר. מעבר לכך, לקאפה יש מספר יתרונות בולטים על פני חומרים אחרים. למשל, למרות שניתן להרכיב לו מסגרת אין בכך צורך, דבר שחוסך בעלויות ואף מוסיף אלמנט ייחודי ולא ממוסגר של התמונה. זהו גם מצע המתאים למעשה לכל סוג של תמונה וכל סוג של עיצוב, ולכן הוא מתאים למעשה לכל בית – החל בסלון ועד לחדרי השינה והילדים, וכן למשרדים ולעסקים למטרות שיווקיות ואחרות.


 מה להדפיס על קאפה?


 התוכן של הדפסה על קאפה תל אביב תלוי לגמרי בכם. מצד אחד, תוכלו לבחור תמונות משלכם ששמרתם על הסמארטפון או במחשב כקובץ אל האתר, ולאחר מכן תוכלו לערוך אותן כראות עיניכם. מאידך, ניתן לבחור תמונות מתוך המאגר הגדול שלנו עם מגוון אלמנטים גרפים, סמלים, ברכות וכן הלאה. אל התמונה שבחרתם להדפיס תוכלו גם להוסיף כיתוב משלכם, וכמובן שיהיה עליכם גם לבחור את גודל המוצר המבוקש – החל בלוח קטן של 10 על 15 ס"מ ועד ללוחות של 30 על 45 ס"מ. את התהליך תוכלו לבצע בקלות דרך האתר באופן עצמאי, אך אם תרצו עזרה בכל התלבטות ושאלה – אנו עומדים לרשותכם.


 לפרטים נוספים, הנכם מוזמנים לפנות אל צילומי חן בטלפון 03-6427793.