הדפסה על ספלים תל אביב – מתנה אישית ומקורית


 בתור מעבדת צילום וותיקה ומובילה בתל אביב, אנו ב- "צילומי חן" יודעים להדפיס באיכות גבוהה ביותר על שורה ארוכה של מוצרים. בין היתר, אנו מדפיסים על גבי חולצות, מחזיקי מפתחות, סינרים, דובי, בלוק עץ, שק כביסה, תיק שרוך, תיק בית ספר, משטח לעכבר, כריות, מגנטים, קאפה, קנבס ועוד. אחד המוצרים היותר מבוקשים אצלנו הוא הדפסה על ספלים בתל אביב המשלבת בין פריט שימושי ליומיום ובין כוס מקורית וחביבה שאין שנייה לה.


 מגוון אפשרויות להדפסה על ספלים


 בכל הקשור להדפסה על ספלים השמיים הם הגבול. תוכלו לבחור למעשה בכל תמונה שיש לכם על הסמארטפון או המחשב וגם להוסיף טקסט משלכם עם קביעת המיקום, הצבע והגודל שלנו, וכן אלמנטים גרפיים נוספים. כך למשל, תוכלו להוסיף איורים וסמלים, את לוגו החברה או סמל המועדות, משפט חכם או ברכה, וכיוצא בזאת. את התמונות אנו מדפיסים על ספלים בשל צבעים עם ידית מעוגלת סטנדרטית, כאשר ההדפסה מבוצעת על החלק החיצוני הלבן, כך שהצבע המקורי של הספל נראה על הידית ובחלקו הפנימי. אלו הדפסות המבוצעות בשיטת ההאצלה (סובלימציה), המביא להטמעה חזקה של הצבע בחומר ושמירה עליו מפני דהייה או קילוף עם עמידות גבוהה – גם כנגד טמפרטורות גבוהות או נמוכות של משקאות.


 למי מתאימה הדפסה על ספלים?


 כאמור, הדפסה על ספלים בתל אביב זוכה לפופולאריות גבוהה כבר שנים בקרב לקוחות מגוונים. לדוגמא, ספל מודפס בעיצוב אישי ומקורי יהווה מתנה נהדרת לבן הזוג, למשל עם תמונה או כיתוב רומנטי, צילום שנלקח בטיול משותף, עבור יום ההולדת, יום הנישואין או פשוט כשרוצים לרגש. בנוסף, זוהי מתנה נהדרת לסבא וסבתא עם תמונות של הנכדים או כל המשפחה, מתנה מצוינת לחבר קרוב עם משפט חכם או מצחיק, וגם מתנה שתתקבל בברכה על ידי קולגה במשרד – שתמיד רוצה לשתות מהספל "שלו".


 בנוסף, הדפסה על ספלים בתל אביב מוזמנת לא פעם על ידי עסקים וחברות, המעוניינים לצ'פר את העובדים עם כוסות משלהם. על הכוסות ניתן להדפיס למשל את שם העובד, לוגו החברה, סלוגן מסוים או שם בית העסק. יש אף עסקים שמדפיסים ספלים לצרכי מיתוג, למשל בתור מתנה הניתנת ללקוחות קבועים, לספקים וותיקים, לשותפים עסקיים וכדומה.


 את ההדפסה על גבי הספלים תוכלו לעשות בקלות ובהנאה באופן עצמאי, אונליין דרך האתר. יחד עם זאת, מי שרוצה פרטים נוספים או סיוע מקצועי בתהליך, מוזמן לפנות אל צילומי חן בטלפון 03-6427793.